Ausztria 1752. Dukát "Lotharingiai Ferenc" aranyozott fém replika T:2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/360/kategorien~Numismatik/Repliken-und-Falschungen~2000019/Ausztria-1752-Dukat-Lotharingiai-Ferenc-aranyozott-fem-replika-T2-aranyozas-kopott-Austria-1~II2076508
2076508
31613
360
Replicas and counterfeits
Numismatik
Beschreibung: Ausztria 1752. Dukát "Lotharingiai Ferenc" aranyozott fém replika T:2 aranyozás kopott
Austria 1752. Ducat "Franz von Lothringen" gold plated metal replica C:XF gold plating worn
: ekb