31555.
360. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
8 000 HUF
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel, kissé sérült adományozói tokban T:1- Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class" enamelled gilt Br decoration on ribbon, with thin ribbon and miniature in somewhat damaged original case C:AU NMK 534.