Jelzés nélkül: Éder Pál (1849-1916) cs. és kir. ny. főhadnagy olaj, vá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/360/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Militaria~500027/Jelzes-nelkul-Eder-Pal-1849-1916-cs-es-kir-ny-fohadnagy-olaj-vaszon-kep-23x16-cm-Ke~II2075548
2075548
12865
360
Military
Beschreibung: Jelzés nélkül: Éder Pál (1849-1916) cs. és kir. ny. főhadnagy olaj, vászon kép. 23x16 cm Keretben
: turóczi_márk