11004.
360. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
XIX. század Palais des Tuileries pris de la Terrasse, színes litográfia, Paris, Godard, üvegezett fa keretben, 18x25 cm/ 19th Century Palais des Tuileries pris de la Terrasse, lithography, Paris, Godard, in glassed wooden frame, 18x25 cm.