Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett (R), apr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/360/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Racz-Andras-1926-2013-Kompozicio-Akvarell-papir-jelzett-R-apro-szakadassal-34C39730-c~II2069624
2069624
10170
360
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett (R), apró szakadással, 34×30 cm
: karap_norbert