Lotz Károly (1833-1904): Vénusz és Ámor. Olaj, fa, jelzett (karcolt LK... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/360/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Lotz-Karoly-1833-1904-Venusz-es-Amor-Olaj-fa-jelzett-karcolt-LK-hatoldalan-Lotz-Kar~II2077275
2077275
10118
360
460000
Beschreibung: Lotz Károly (1833-1904): Vénusz és Ámor. Olaj, fa, jelzett (karcolt LK), hátoldalán "Lotz Károly műve bizonyítja özv Lotz Károlyné, 10,5×23 cm
: turóczi_márk