Abel Pann (1883-1963) És Isten megteremté a fényt. Színes litográfia,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/360/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Abel-Pann-1883-1963-Es-Isten-megteremte-a-fenyt-Szines-litografia-papir-jelzett-uvegeze~II2073846
2073846
10152
360
Beschreibung: Abel Pann (1883-1963) És Isten megteremté a fényt. Színes litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×20 cm
: turóczi_márk