10517. 360. Gelaufene Fernauktion Ex libris - Kleingrafik
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Vén Zoltán (1941-): Én már látom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk