1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Tápay László-Szalay Miklós: Árvízvédelmi kézikönyv. Bp., 1954, Országos Vízügyi Főigazgatóság-Közlekedési Kiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötésben. Megjelent 600 példányban. Az egyik szerző, Tápay László által Ihrig Dénes (1899-1991) mérnök, a Vízügyi Tudományos Kutatóintézet (VITUKI) alapító igazgatója (1952) részére dedikált.