Úti kalauz Nagyszeben és környéke részére. Nagyszeben, 1903, Siebenbür... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/360/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500001/Uti-kalauz-Nagyszeben-es-kornyeke-reszere-Nagyszeben-1903-Siebenburgischer-Karpathenverein~II2072765
2072765
15005
360
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Úti kalauz Nagyszeben és környéke részére. Nagyszeben, 1903, Siebenbürgischer Karpathenverein. Félvászon kötés, címlap szakadt, kopottas állapotban.
: bk