Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1931], Franklin, 188+2 p.+31 t. (fekete-fehér fotók)+1 térkép. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben.