Zilahy Ágnes: A befőttekről. Gyümölcs, főzelék és saláta épen való tar... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/360/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1500008/Zilahy-Agnes-A-befottekrol-Gyumolcs-fozelek-es-salata-epen-valo-tartasa-Bp-Singer-~II2072570
2072570
17065
360
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Zilahy Ágnes: A befőttekről. Gyümölcs, főzelék és saláta épen való tartása. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, gerincnél sérült, viseltes állapotban.
: karap_norbert