17072.
360. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 800 HUF
Receptkönyv. Üzemi vendéglátó konyhák részére. Szerk.: Moser István, Sipos László, Surnowkszky Leó, Nagy László, Seemann Gizella. Bp.,1958, Közgazdasági és Jogi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.