3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Dr. Oláh Gyula: Az egészségügyi szolgálat a vasutaknál. Bp.,1897, Hornyánszky Viktor-ny., 255 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.