Vay Péter: Kelet művészete és műízlése. Két színes műlappal és tizenhét műmelléklettel. Bp., 1908., Franklin, 285 p.+19 t. (ebből kettő színes.) Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.