1964 Az Iparművészeti Múzeum és a Hopp Ferenc Keletázsiai Művészeti Múzeum évkönyve. VII. 1964. Bp.,1964, Képzőművészeti Alap. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott aranyozással.