17457.
360. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
Szabó Dezső: Mesék a kacagó emberről és három elbeszélés. Bp., 1919. Táltos. Első kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félbőr és selyem amatőr kötés, aranyozott lapélekkel, kézzel rajzolt, díszes címlappal, kopottas selyem tokban, néhol foltos lapokkal.