Pilinszky János: Rekviem. Bp.,1964, Magvető. Első kiadás. Kiadói egész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/360/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500020/Pilinszky-Janos-Rekviem-Bp-1964-Magveto-Elso-kiadas-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kiadoi~II2075031
2075031
17429
360
Beschreibung: Pilinszky János: Rekviem. Bp.,1964, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban.
: hsz