Móricz Zsigmond: Regények. I-V. Bp.,1975-1977 Szépirodalmi. Kiadói egé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/360/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500020/Moricz-Zsigmond-Regenyek-I-V-Bp-1975-1977-Szepirodalmi-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-plusArany~II1925536
1925536
17488
360
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Móricz Zsigmond: Regények. I-V. Bp.,1975-1977 Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés. +Arany János összes költeményei I-III. kötet. Bp., 1956, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
: tánczos_gábor