Kisfaludy Károly víg beszélyei. Olcsó Könyvtár. Bp.,1910, Franklin, 21... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/360/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500020/Kisfaludy-Karoly-vig-beszelyei-Olcso-Konyvtar-Bp-1910-Franklin-215plus1-p-Kiadoi-aranyozot~II1965295
1965295
18609
360
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Kisfaludy Károly víg beszélyei. Olcsó Könyvtár. Bp.,1910, Franklin, 215+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: ra