Irodalmi almanach. Dr. Jókai Mór előszavával.
Bp. (1897. Ország-Világ). Többek között Krúdy Gyula (Régesrégen) és Molnár Ferenc (A csók) első közlésű írásaival. Számos képpel Kiadói, kopott egészvászon kötésben