Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 258

17486.

Rufpreis:
1 800 HUF
Mertz-Struck: Asztrológia és tarot: Bp., Hermit. Könyv és kártya tékában
17487.

Rufpreis:
1 200 HUF
17488.

Rufpreis:
2 000 HUF
Officina Képeskönyvek 10 kötete:  Höllrigl József: Régi magyar ruhák. (11. köt.); Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. (13. köt.); Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. (29. köt.) Kádár László: Székely fürdők, székely tájak. (32. köt.); Domanovszky György: Magyar parasztbútor. (38. köt.); Valló István: Győri képeskönyv. (39. köt.); Fehér Géza-Göllner Aladár: Magyarok és bolgárok. (43. köt.); R. Vozáry Aladár: Munkács. (55. köt.); Palotay Gertrúd: Erdély magyar népművészete.; Kőszeghy Elemér: Kassa műemlékei.;+Officina Hungarica 2 német nyelvű kötete:  Makkai László: Siebenbürgische Städte.; Domanovszky György: Steppenvölker und Germanen. Összesen 12 kötet. Bp.,1939-1944, Officina. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés (1 db), változó állapotban, 6 kötet gerince sérült, hiányzik, ezek közül 1 kötet kötése sérült, a könyvtest szétvált (Győr), további 4 kötet gerincén kisebb-nagyobb sérülések.
17489.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
17490.

Rufpreis:
2 000 HUF
17491.

Rufpreis:
1 000 HUF
Soós Zoltán: Gorombakovácsok. Bp., 1966, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, jó állapotban.
17492.

Rufpreis:
1 200 HUF
Radnóti Miklós: Bori notesz. 1978, Magyar Helikon, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált és papírkötés,
17493.

Rufpreis:
800 HUF
Bárdos Pál: Nyolc lány meg a sárkány. Dedikált! Szeged, 1959. Kiadói papírkötésben
17494.

Rufpreis:
1 400 HUF
17495.

Rufpreis:
2 400 HUF
17496.

Rufpreis:
800 HUF
Molnár Ferenc: Andor. Regény. Bp., 1918. Athenaeum Félvászon kötésben.
17497.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF