Zsolnay eozin mázas áttört tál, jelzett, apró kopásokkal, d: 13 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Zsolnay-eozin-mazas-attort-tal-jelzett-apro-kopasokkal-d-13-cm~II2068269
2068269
11192
359
Beschreibung: Zsolnay eozin mázas áttört tál, jelzett, apró kopásokkal, d: 13 cm