11146. 359. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
0 HUF
Herendi virág mintás kaspó, karmos lábakkal, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, d: 20,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk