Herendi Viktória mintás asztali lámpa, kézzel festett, apró kopásnyomo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Herendi-Viktoria-mintas-asztali-lampa-kezzel-festett-apro-kopasnyomokkal-jelzett-bura-kifa~II2063873
2063873
11139
359
22000
Beschreibung: Herendi Viktória mintás asztali lámpa, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, bura kifakult, m: 52 cm
: tánczos_gábor