Edelstein Bavaria porcelán teáscsésze és tál, matricás, jelzett, kopás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Edelstein-Bavaria-porcelan-teascsesze-es-tal-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-d-10-es-15~II2064497
2064497
11239
359
Beschreibung: Edelstein Bavaria porcelán teáscsésze és tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10 és 15 cm
: turóczi_márk