Aquincumi cipőt fűző óvodás kislány és kisfiú (2db), kézzel festett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Aquincumi-cipot-fuzo-ovodas-kislany-es-kisfiu-2db-kezzel-festett-jelzett-apro-kopas~II2068634
2068634
11225
359
Beschreibung: Aquincumi cipőt fűző óvodás kislány és kisfiú (2db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 11x10 cm (2×)
: karap_norbert