Ezüst(Ag) aranyozott fonott mintás karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó:... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Juwelen/Juwelen~2000022/EzustAg-aranyozott-fonott-mintas-karkoto-jelzett-h-20-cm-netto-6-6-g~II2064636
2064636
19015
359
Jewellery
Beschreibung: Ezüst(Ag) aranyozott fonott mintás karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 6,6 g
: turóczi_márk