Lénárd Imre (1889-1918): Alpesi táj 1918. Ceruza, papír, jelzett, folt... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Lenard-Imre-1889-1918-Alpesi-taj-1918-Ceruza-papir-jelzett-foltos-uvegezett-keretben-2~II2062007
2062007
10116
359
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Lénárd Imre (1889-1918): Alpesi táj 1918. Ceruza, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 26×37 cm
: turóczi_márk