Káldy Lajos (1922-): Mediterrán utca. Akvarell, papír, jelzett, üvege... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kaldy-Lajos-1922-Mediterran-utca-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-33C39745-cm~II2063935
2063935
10100
359
Beschreibung: Káldy Lajos (1922-): Mediterrán utca. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×45 cm
: turóczi_márk
Katalognummer: