Gyenes jelzéssel: Erdőrészlet, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gyenes-jelzessel-Erdoreszlet-akvarell-papir-Uvegezett-fakeretben-355x23-cm~II2064016
2064016
10074
359
Beschreibung: Gyenes jelzéssel: Erdőrészlet, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 35.5x23 cm
: turóczi_márk