Fáy Lóránt (1906-1945): Virágcsendélet 1922. Olaj, karton, jelzett, hi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Fay-Lorant-1906-1945-Viragcsendelet-1922-Olaj-karton-jelzett-hibas-47C39736-cm~II2032375
2032375
10059
359
Beschreibung: Fáy Lóránt (1906-1945): Virágcsendélet 1922. Olaj, karton, jelzett, hibás, 47×36 cm
: turóczi_márk