Darabont Tamás (1930-): Zöld táj. Olaj, farost, jelzett, üvegezett ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Darabont-Tamas-1930-Zold-taj-Olaj-farost-jelzett-uvegezett-keretben-60C39780-cm~II2014884
2014884
10040
359
30000
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Darabont Tamás (1930-): Zöld táj. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
: turóczi_márk