Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Erotikus ex libris Koronthály Kálm... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500003/Komjati-Wanyerka-Gyula-1894-1958-Erotikus-ex-libris-Koronthaly-Kalman-Rezkarc-papir-jelz~II1913796
1913796
10505
359
Ex libris - small-graphics
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Erotikus ex libris Koronthály Kálmán. Rézkarc, papír, jelzett. 10x15 cm
: cserveni_ödön
Katalognummer: