Kapi Béla: Kegyelem és élet. I. kötet. Egyházi beszédek, tanulmányok, előadások és egyéb írások. Győr, 1940, Dunántúli Evangélikus Lelkészegyesület. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.