15064.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
dr. Hasper Ferencz: Cirkvenica. Budapest, 1895, Wiener Izidor. Kiadói papírkötésben. Gerincénél sérült, borítója foltos, kézírásos bejegyzéssel, tartalomjegyzéklap szakadt, kopottas állapotban.