15007.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Zádori János: Spanyol út. 1868. Bp., 1869, Athenaeum, 429 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két lapon aláhúzással, bejelöléssel, a címlapon ceruzás bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.