15003.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Szeghalmy Gyula: Dunántúli vármegyék. Az előszót írta József Főherceg. A II. részben Győr vármegye községeinek leírásával, valamint személyi adattárral. Bp., 1938, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala, 760 p.+31 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.