Sven hedin: A selyem útja.-II. kötet. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, ragasztónyommal a borító belsején, egyébként jó állapotban.