15052.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Juhász Vilmos: Tibet. Bp.,(1936), Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal.