17213.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. [Bp.,1904, Franklin-ny.], 3-326+2 p. Második, bővített kiadás. Átkötött modern aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal.