17261.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Greguss Gyula: Összegyűjtött értekezései. Emlékbeszéddel Greguss Ágosttól. Bp., 1876. Kir. M. Természettudományi Társulat, 1 t. (Klösz fotó)+XXX+ 376 p. Kopottas kiadói aranyozott egészvászon-kötés.