Rulein von Calw: Kiskönyv a bányászatról. Bergbuchlein (Megjelent 1500... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Bucher/Bucher-Minibucher~1500020/Rulein-von-Calw-Kiskonyv-a-banyaszatrol-Bergbuchlein-Megjelent-1500-korul-Rendszeres-es-~II2062586
2062586
17463
359
Books: Minibooks
Beschreibung: Rulein von Calw: Kiskönyv a bányászatról. Bergbuchlein (Megjelent 1500 körül). Rendszeres és hasznos kis könyv a bányászatról ( a 16. század elejéről.) Miskolc, 1987, "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtő Klub. Kiadói vászon-kötés, fém plakettel. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
: karap_norbert