Marshall, George: Így győztünk... Bp., 1945, Franklin. Kiadói félvászo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1500009/Marshall-George-Igy-gyoztunk-Bp-1945-Franklin-Kiadoi-felvaszon-kotes-A-rombadolt-~II2040010
2040010
16619
359
Books: Military
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Marshall, George: Így győztünk... Bp., 1945, Franklin. Kiadói félvászon-kötés. A rombadőlt és újjászületett Franklin-Társulat 119. sz. kiadványa.
: hsz