Az 1884-dik évi törvények gyűjteménye. Jegyzetekkel, magyarázatokkal.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Bucher/Bucher-Jura~1500003/Az-1884-dik-evi-torvenyek-gyujtemenye-Jegyzetekkel-magyarazatokkal-Bp-1884-Lampel-KiadC3~II2013279
2013279
15694
359
Books: Law
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Az 1884-dik évi törvények gyűjteménye. Jegyzetekkel, magyarázatokkal. Bp., 1884, Lampel. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötésben, javított, sérült kötéssel.
: tánczos_gábor