Szentírás a család és az iskola részére. III.-IV. kötet.
III. köt: A prófétiai könyvek utóbbi része. IV. köt.: A szent iratok. Benedek Kata rajzaival. Szerk:: Dr. Frenkel Bernát. Szerkesztői kiadás. Bp.,é.n., Globus. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, az egyik kötet hátsó táblája foltos.