1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Sebess Dénes: Két Magyarország. Az elmúlt század politikai eszményei. Bp.,[1931], Könyvbarátok Szövetsége,(Kir. Magyar Egyetemi Nyomda-ny.), 258 p. Fekete-fehér egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kissé kopott borítóval, és kissé kopott gerinccel.