Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 171

Vékony Gábor: Dákok, rómaiak, románok. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
15763.

Rufpreis:
1 600 HUF
Homonnay Ottó János: A rideg valóság. Bp., 2009, MVK. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
15764.

Rufpreis:
1 000 HUF
1917-1932 Értekezések a történeti tudományok köréből sorozat 3 kötete (XXIV. 7.,9.,14.): Mahler Ede: Naptárunk újjáalakítása és a húsvétkérdés.; Dr. Szentkláray Jenő: Újabb részletek a délmagyarországi török hódoltság történetéből.; Madzsar Imre: A világtörténet korszakai.;  Bp.,1917-1932, MTA. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítókkal, kettő széteső állapotban.
15765.

Rufpreis:
1 000 HUF
15766.

Rufpreis:
800 HUF
15767.

Rufpreis:
8 000 HUF
15768.

Rufpreis:
800 HUF
15769.

Rufpreis:
1 000 HUF
15770.

Rufpreis:
1 000 HUF
15771.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Balla Antal: Magyarország története. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, jó állapotban.
15772.

Rufpreis:
1 200 HUF
15773.

Rufpreis:
5 000 HUF
Baranyay Elemér: Az a csodálatos repülés. Bp., 2000, 3,14 Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15774.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF