Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 171

15739.

Rufpreis:
8 000 HUF
15740.

Rufpreis:
5 000 HUF
15741.

Rufpreis:
2 000 HUF
John Gallagher: Gésák. Fordította: Antóni Csaba. Bp.,2005, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15742.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Tomka Szászky János: Magyarország első történelmi atlasza. Bp., 2004, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15743.

Rufpreis:
2 000 HUF
Buchinger Manó: A magyarországi könyvkötőmunkások szervezkedésének története. A könyv címlapját és tábladíszét Bíró Mihály rajzolta. Bp.,[1928],Bíró Dezső,(Világosság Rt.-ny.), 278 p.+ 2 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
15744.

Rufpreis:
1 400 HUF
Sebestyén Gyula: A magyar nemzet története a mohácsi vésztől napjainkig. A gymnasium és reáliskola IV. osztálya számára. Bp., 1901, Franklin, IV+4+136 p.+3 t.(színes térképek, egy kétoldalas.) Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, foltos.
15745.

Rufpreis:
2 000 HUF
16
Dimitrije Djordjevic: Revolutions Nationales des Peuples Balkaniques 1804-1914. Ford.: Margita Ristic. Beograd,1965,Institut DHistorie. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
15746.

Dimitrije Djordjevic: Revolutions Nationales des Peuples Balkaniques 1804-1914. Ford.: Margita Ristic. Beograd,1965,Institut D'Historie. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.

Rufpreis:
1 200 HUF
Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Szerk.: Dr. Máday Béla (Bp.,)1943, Fiatal Magyarság Szövetség,(Forrás Nyomdai Műintézet.) Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, ceruzás bejelölésekkel. +Fiatal Magyarság Szövetségének 2 nyomtatványával.
15747.

Rufpreis:
1 000 HUF
II. Rákóczy Ferenc fejedelem emlékiratai a magyar háborúról, 1703-tól végéig. (1711.) Közli Thaly Kálmán. Bp.,(1872), Ráth Mór, VIII+9-335+1 p. Ötödik, javított, történelmi jegyzetekkel kísért, Rákóczy végrendeletével és a bujdosók sírfelirataival bővített kiadás. Kiadói papírborítóban, borító lejár.
15748.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Lázár Gyula: Angolország történelme, a legrégibb időktől az újkorig. I. kötet. Az ősidőktől II. Edward haláláig 1327-ben. Történet, nép- és földrajzi könyvtár. XLII. köt. (Kiadja: Szabó Ferenc.) Temesvár, 1892, Csanád-egyházmegyei-ny.,4+488 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, az egyik sarkán hiánnyal.
15749.

Rufpreis:
3 000 HUF
Hamann, Brigitte: Habsburg Lexikon. Bp., Új Géniusz Kiadó. Habsburg Ottó által DEDIKÁLT! Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15750.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF