Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp, 1957. Minerva. Kiadói kopott félvás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1500011/Vizvari-Mariska-szakacskonyve-Bp-1957-Minerva-Kiadoi-kopott-felvaszon-kotesben-laza-fC5~II2063664
2063664
17131
359
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp, 1957. Minerva. Kiadói kopott félvászon kötésben, laza fűzéssel.
: karap_norbert